Lespakket No Other Land is nu beschikbaar!
Ga aan de slag met het gratis lesmateriaal bij de Oscarwinnende documentaire No Other Land. Deze pakkende film, mede geproduceerd door Broederlijk Delen, vertelt het verhaal van Basel Adra, een Palestijnse activist uit Masafer Yatta, en de verwoestende impact van bezetting en vernietiging op zijn gemeenschap.
Studio Globo ontwikkelde in samenwerking met Broederlijk Delen een educatief pakket voor de 2de en 3de graad secundair onderwijs. Dit lesmateriaal helpt leerkrachten en jongeren om ruimte te maken voor emoties, in dialoog te gaan over onrecht en hoop, en te reflecteren over mechanismen van uitsluiting en solidariteit.
Wat mag je verwachten?
Lesfiches met actieve werkvormen voor de klas
Methodieken om emoties bespreekbaar te maken
Achtergrond en context bij de film en het conflict
Ruimte voor hoopvolle perspectieven en engagement
Download hier het lesmateriaal
Dit pakket is gratis beschikbaar. Perfect om No Other Land niet enkel te bekijken, maar er ook op een veilige en diepgaande manier mee aan de slag te gaan in de klas.