Lancering 'Wonen en Leven in de Filippijnen'
Het inleefatelier over de Filippijnen in Genk gaat zijn tiende jaargang in. Heel wat leerlingen en leerkrachten hebben met veel enthousiasme gewerkt met het lespakket en het leerlingenboekje ‘Alaala'.Maar de tijd staat niet stil. In onze samenleving is op tien jaar tijd heel wat veranderd. In de Filippijnen is dat niet anders. Om hierop in te spelen, maakte Studio Globo dan ook een grondige herwerking van het project.
Vier Filippijnse kinderen (Anna, Esnaima, Jemuel en Ricanara) nemen je mee op ontdekkingstocht in hun land. Aan de hand van aangepaste mediamaterialen en nieuwe methodieken maken de leerlingen kennis met het dagelijkse leven op de Filippijnen.
Het team van Studio Globo Genk stelt het nieuwe materiaal (handleiding, leerlingenboekje Kasama en het mediapakket) uitgebreid voor.
Wanneer: dinsdag 5 februari 2008 om 19 uur
Waar: Studio Globo Genk (Domein Bokrijk, parking Kasteel)
Inschrijven: graag een seintje als je komt: genk@studioglobo.be of 011 26 54 20
Lancering 'Wonen en Leven in de Filippijnen' geschreven door Studio Globo
op 21-01-08 (4 jaren geleden)
in Vorming, Materialen, Lager onderwijs, Aanbod, 11.be.

Reacties
want ik stont in de the golden driem sari sari store.Ik heeten Delaila nou ik weet niet hoe je het schrijft.
ik kom van school met de bijbel bilzen.
marie-lien
ik noemde chona
ik moest de treintjes duwen samen met een jongen.ik vond het ook leuk de kleren de teenslippers de hoed het t-schirt was wat te klein maar dat was niet erg.heel de klas was super blij.we hebben er nog lang over gepraat. bedankt voor de mensen van studio globo groetjes dagmar